Miło nam poinformować, że prowadzonej przez nas sprawie frankowej otrzymaliśmy kolejne zabezpieczenie roszczenia kredytobiorcy poprzez wstrzymanie obowiązku dokonywania spłaty rat kredytu, opłat okołokredytowych oraz składek ubezpieczeniowych wynikających z umowy kredytu indeksowanego do CHF zawartej z bankiem Millennium oraz poprzez zakazanie bankowi przekazywania informacji o niespłacaniu kredytu do Biura Informacji Kredytowej oraz Rejestru Bankowego. W praktyce oznacza to, że nasz klient nie musi spłacać rat podczas procesu, a bank nie będzie mógł wpisać klienta jako dłużnika do rejestrów bankowych. Jest to już kolejne uwzględnienie przez sąd naszego wniosku o udzielenie zabezpieczenia.

Sprawa zawisła przed Sądem Okręgowym w Warszawie i prowadzi ją sędzia Paweł Stosio. Jest w niej szczególnie ciekawe to, że klient nie dokonał nadpłaty ponad otrzymaną kwotę kredytu (niedopłata stu tysięcy złotych do wartości nominalnej kredytu), a zabezpieczenie zostało udzielone względem banku w dobrej kondycji finansowej.

Nie czekaj, skorzystaj z przycisku poniżej i wyślij nam umowę do bezpłatnej i niezobowiązującej analizy.

Spodobał Ci się wpis? Zobacz podobne artykuły:

Jakub Pietrzak
Jakub Pietrzak

Aplikant Radcowski. W kancelarii zajmuje się prawem procesowym, z uwzględnieniem specyfiki procesów frankowych. Przez kilka lat był asystentem sędziego w Sądzie Okręgowym w Warszawie, na co dzień wspierając pracę sędziów rozstrzygających procesy frankowe. Jakub jest autorem wielu publikacji. Występował wielokrotnie jako prelegent na Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej.