Od czego zacząć

aby skutecznie unieważnić umowę frankową?

 

W każdym przypadku rozpoczynamy proces od szczegółowej analizy umowy kredytowej, która dla naszych klientów jest całkowicie niezobowiązująca oraz bezpłatna.

Dopiero po przeprowadzonej analizie, która obejmie analizę zapisów istniejących zapisów niedozwolonych w umowach kredytów pseudowalutowych oraz analizę ekonomiczną umowy prezentujemy klientowi raport z analizy i uwzględnione ścieżki postępowania.

Każdą umowę traktujemy bardzo indywidualnie i pozywając bank, wskazujemy klientowi optymalną ścieżkę postępowania, czy czym w zależności od konkretnego przypadku, rekomendujemy pozew wyłącznie o uzyskanie tzw. nadpłat, zwłaszcza przy kredytach wcześniej przewalutowanych, pozew o unieważnienie umowy i wynikające stąd roszczenie o zwrot świadczenia nienależnego od banku oraz jeżeli taką decyzję podejmie kredytobiorca, w przypadku zaprzestania spłaty kredu, kierujemy swój model działania na czynną obronę w wyniku złożonego przez bank pozwu o zapłatę.

Prowadzimy sprawy frankowe w całej Polsce kredytów indeksowanych i kredytów denominowanych.

Od 2016 r. przeanalizowaliśmy setki umów kredytowych różnych banków i przyjęliśmy dziesiątki spraw do prowadzenia. Od tego czasu bardzo aktywnie komentujemy zagadnienia w mediach szerokoformatowych, dotyczące tematyki kredytów frankowych, w tym m.in. udzielaliśmy wielokrotnie komentarzy w zakresie przedawnienia roszczeń wynikających z umów kredytów frankowych.

Jeden z takich komentarzy dostępny jest pod tym adresem.

Pomożemy Ci z umową frankową

Przeanalizujemy Twoją umowę i zaproponujemy najlepsze rozwiązania, które będziemy mogli wdrożyć dla Ciebie. 

Podsumowując:

– wyślij nam swoją umowę przez formularz dostępny na stronie,
– w terminie dwóch dni roboczych dokonamy analizy Twojej umowy kredytowej,
– przedstawimy szanse i zagrożenia wynikające z Twojej sytuacji
– wycenimy prowadzenie procesu oraz przekażemy informację o wszystkich kosztach w sposób rzetelny, który umożliwi Ci podjęcie decyzji w sposób przemyślany
– zabezpieczymy terminy przedawnienia Twoich roszczeń,
– sporządzimy pozew o unieważnienie Twojej umowy kredytowej lub pozew o zwrot nadpłat

Szukasz najlepszego rozwiązania?