OD CZEGO ZACZĄĆ, ABY SKUTECZNIE UNIEWAŻNIĆ UMOWĘ?

W każdym przypadku rozpoczynamy proces od szczegółowej analizy umowy kredytowej, która dla naszych klientów jest całkowicie niezobowiązująca oraz bezpłatna.

Dopiero po przeprowadzonej analizie, która obejmie analizę zapisów istniejących zapisów niedozwolonych w umowach kredytów pseudowalutowych oraz analizę ekonomiczną umowy prezentujemy klientowi raport z analizy i uwzględnione ścieżki postępowania.

Każdą umowę traktujemy bardzo indywidualnie i pozywając bank, wskazujemy klientowi optymalną ścieżkę postępowania, czy czym w zależności od konkretnego przypadku, rekomendujemy pozew wyłącznie o uzyskanie tzw. nadpłat, zwłaszcza przy kredytach wcześniej przedwalutowanych, pozew o unieważnienie umowy i wynikające stąd roszczenie o zwrot świadczenia nienależnego od banku oraz jeżeli taką decyzję podejmie kredytobiorca, w przypadku zaprzestania spłaty kredu, kierujemy swój model działania na czynną obronę w wyniku złożonego przez bank pozwu o zapłatę.

Prowadzimy sprawy frankowe w całej Polsce kredytów indeksowanych i kredytów denominowanych.

Od 2016 r. przeanalizowaliśmy setki umów kredytowych różnych banków i przyjęliśmy dziesiątki spraw do prowadzenia. Od tego czasu bardzo aktywnie komentujemy zagadnienia w mediach szerokoformatowych, dotyczące tematyki kredytów frankowych, w tym m.in. udzielaliśmy wielokrotnie komentarzy w zakresie przedawnienia roszczeń wynikających z umów kredytów frankowych. Jeden z takich komentarzy dostępny jest pod tym adresem.

Kredyty Frankowe prawnik

Podsumowując:

 • wyślij nam swoją umowę przez formularz dostępny na stronie, 
 • w terminie dwóch dni roboczych dokonamy analizy Twojej umowy kredytowej, 
 • przedstawimy szanse i zagrożenia wynikające z Twojej sytuacji
 • wycenimy prowadzenie procesu oraz przekażemy informację o wszystkich kosztach w sposób rzetelny, który umożliwi Ci podjęcie decyzji w sposób przemyślany
 • zabezpieczymy terminy przedawnienia Twoich roszczeń, 
 • sporządzimy pozew o unieważnienie Twojej umowy kredytowej lub pozew o zwrot nadpłat
Close

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapisz swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły dalszej współpracy.


 • Załącz umowę lub inne dokumenty (waga pojedynczego pliku nie może przekroczyć 10 MB, dopuszczane formaty .png, .jpg, .pdf, .txt, .docx, .doc). W przypadku większej ilości plików wysyłka może potrwać kilkadziesiąt sekund, prosimy o cierpliwość.

   

  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez kancelarię Dowlegal Adwokaci Decowska – Olejnik sp.k. w celu kontaktu, analizy umowy kredytowej oraz złożeniu oferty współpracy. Oświadczam jednocześnie, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia”.
 • Subscribe error, please review your email address.

  Close

  You are now subscribed, thank you!

  Close

  There was a problem with your submission. Please check the field(s) with red label below.

  Close

  Your message has been sent. We will get back to you soon!

  Close