Miło nam poinformować, że w prowadzonej przez nas sprawie frankowej otrzymaliśmy KOLEJNE zabezpieczenie roszczenia kredytobiorców o ustalenie nieważności umowy kredytu denominowanego do CHF poprzez:

  • nakazanie powodowi – Bankowi Deutsche Bank wycofania informacji, które bank przekazał do Biura Informacji Kredytowej oraz Rejestru Bankowego o zadłużeniu powódki względem Deutsche Bank oraz
  • zakazanie pozwanemu przekazywania informacji do Biura Informacji Kredytowej.

Postanowienie dotyczy sprawy, w której Deutsche Bank pozwał naszych klientów o zapłatę 1.100.000 zł tytułem nieuiszczonych rat kredytowych i w sprawie złożyliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty łącznie z pozwem wzajemnym o zapłatę 1.200.00 zł oraz wnioskiem o zabezpieczenie.

Sprawa zawisła przed Sądem Okręgowym w Warszawie – Warszawa Praga –  I Wydziałem Cywilnym i prowadzi ją sędzia Kinga Kubuj.

 

Nie czekaj, skorzystaj z przycisku poniżej i wyślij nam umowę do bezpłatnej i niezobowiązującej analizy.

Spodobał Ci się wpis? Zobacz podobne artykuły:

Rafał Olejnik

Rafał Olejnik

Adwokat, Partner zarządzający kancelarią Dowlegal. Wieloletni praktyk. Doradca zarządów wielu spółek, w tym spółek notowanych na giełdzie papierów wartościowych. Pasjonat ochrony interesów członków zarządu (czasem jednak stający po drugiej stronie) oraz właścicieli działalności gospodarczych, który stoi na stanowisku, że priorytetem dla każdego przedsiębiorcy powinna być konieczność ochrony tak interesu spółki, którą zarządza, jak też, a może przede wszystkim, interesu osobistego.