Julia Decowska-Olejnik

Partner, Adwokat
j.decowska-olejnik (at) dowlegal.pl

Od 2007 r. prowadzi własną praktykę, pierwotnie jako Kancelaria Doradztwa Prawnego. Współautorka książki „Proces dowodzenia w sprawach przestępstw i wykroczeń skarbowych. Zarys systemu”.

Rafał Olejnik

Partner Zarządzający, Adwokat
rafal.olejnik (at) dowlegal.pl

Charakteryzują go szczegółowość, upór i dążenie do celu, które znakomicie sprawdzają się w prowadzonych sprawach. W wykonywanej pracy zawsze sumienny, zaangażowany i niezwykle efektywny.

Monika Ziobro

Adwokat

Z Kancelarią związana od 2015 r. Przeprowadzonych ponad 300 spraw, w tym z zakresu prawa międzynarodowego prywatnego. Posługuje się językiem angielskim i francuskim.

Przemysław Ostojski

Adwokat
z kancelarią związany od 2016 i od tego czasu nadzoruje prace nad zagadnieniem istniejących w umowach klauzul niedozwolonych dotyczących tzw. indeksacji oraz denominacji.

Close

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapisz swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły dalszej współpracy.


 • Załącz umowę lub inne dokumenty (waga pojedynczego pliku nie może przekroczyć 10 MB, dopuszczane formaty .png, .jpg, .pdf, .txt, .docx, .doc). W przypadku większej ilości plików wysyłka może potrwać kilkadziesiąt sekund, prosimy o cierpliwość.

   

  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez kancelarię Dowlegal Adwokaci Decowska – Olejnik sp.k. w celu kontaktu, analizy umowy kredytowej oraz złożeniu oferty współpracy. Oświadczam jednocześnie, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia”.
 • Subscribe error, please review your email address.

  Close

  You are now subscribed, thank you!

  Close

  There was a problem with your submission. Please check the field(s) with red label below.

  Close

  Your message has been sent. We will get back to you soon!

  Close