Szanowni Państwo

Miło nam poinformować, że po raz kolejny w prowadzonej przez nas sprawie frankowej przeciwko Getin Bank, doprowadziliśmy do unieważnienia umowy kredytu frankowego i po raz kolejny dla naszego klienta uzyskaliśmy orzeczenie prawomocne. Z istotnych szczegółów:

  • Wyrokiem z dnia 2 grudnia 2022 r., Sąd Okręgowy w Warszawie, VI Wydział Cywilny pod sygn. akt: VI ACa 99/22 (SSO Jolanta Pyźlak) zasądził:
  • Ustalił, że umowa kredytu hipotecznego zawarta w dniu 14 kwietnia 2008 r. Pomiędzy Noble Bank S.A. w Warszawie jest nieważna,
  • Zasądził na rzecz powoda 102.014,98 zł z ustawowymi odsetkami za opóźnienie od dnia 9 lipca 2022 r. do dnia zapłaty.

VI ACa 99/22 | Sędzia Jolanta Pyźlak | VI Wydział SO W-WA

Nie czekaj, skorzystaj z przycisku poniżej i wyślij nam umowę do bezpłatnej i niezobowiązującej analizy.

Spodobał Ci się wpis? Zobacz podobne artykuły:

Rafał Olejnik

Rafał Olejnik

Adwokat, Partner zarządzający kancelarią Dowlegal. Wieloletni praktyk. Doradca zarządów wielu spółek, w tym spółek notowanych na giełdzie papierów wartościowych. Pasjonat ochrony interesów członków zarządu (czasem jednak stający po drugiej stronie) oraz właścicieli działalności gospodarczych, który stoi na stanowisku, że priorytetem dla każdego przedsiębiorcy powinna być konieczność ochrony tak interesu spółki, którą zarządza, jak też, a może przede wszystkim, interesu osobistego.