Odfrankowienie kredytu we frankach szwajcarskich

Dowlegal – Kancelaria z Warszawy dla klientów  z kredytami frankowymi

 

Wyrok Europejskiego Trybunału sprawiedliwości pozwolił frankowiczom odzyskać nadzieję na pozytywne rozwiązanie problemów z kredytami we frankach szwajcarskich. Dzięki temu ważnemu postanowieniu, każda osoba, która posiada kredyt we frankach, może liczyć na zmianę warunków zaciągniętego kredytu w tej walucie. Od teraz frankowicze mogą wywalczyć w sądzie tak zwane odfrankowienie kredytu lub unieważnienie zawartej z bankiem umowy kredytowej. Posiadasz kredyt we frankach i nie wiesz co masz zrobić? Z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta!

Dlaczego warto nam zaufać? Wielokrotnie udowadnialiśmy naszym zaufanym klientom, że dla naszej kancelarii prawnej, nie ma rzeczy niemożliwych i spraw zbyt trudnych, a każdy stan prawny, jesteśmy w stanie skutecznie argumentować na korzyść naszego klienta.

 

Zależy Ci na skutecznym rozwiązaniu Twojego problemu? Posiadasz kredyt we Frankach Szwajcarski, który rujnuje Ci życie? Zadzwoń lub napisz do naszej Kancelarii Prawnej, doradzimy i pomożemy rozwiązać Twój problem!

Odfrankowienie kredytu frankowego – co to oznacza dla frankowiczów?

Jeżeli jesteś osobą, która posiada kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich i pragniesz dowiedzieć się, w jaki sposób możesz się od niego uwolnić, to musisz wiedzieć, że nie pozostaje Ci inna droga, jak wyłącznie dochodzenie swoich praw na drodze sądowej. Możesz walczyć o unieważnienie zawartej umowy kredytowej lub jej odfrankowienie. 

Jeszcze jakiś czas temu istniał pewien podział kredytów, który mówił, że kredyt denominowany można było całkowicie unieważnić i uwolnić kredytobiorcę od niego, natomiast kredyty indeksowane można było wyłącznie odfrankowić. Orzecznictwo Sądu Najwyższego, uwzględniając wyrok TSUE, wydany w polskiej sprawie frankowej przełamał ten utarty od dawna schemat, ponieważ zdaniem Sądu, również kredyty denominowane mogą z powodzeniem zostać odfrankowione i nie stoi tutaj na przeszkodzie stan faktyczny ani rodzaj kredytu. 

Jeżeli pragniesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości odfrankowienia Twojego kredytu we frankach szwajcarskich i chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób możesz walczyć z bankiem o swoje prawa, warto zapytać doświadczonych prawników o to, jakie możliwości są dla Ciebie idealne i w jaki sposób możesz traktować swój kredyt frankowy. Po więcej informacji zapraszamy do naszej kancelarii. Odpowiemy na Państwa pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Pomożemy w odfrankowieniu Twojego kredydu we frankach

Pozwól, że zajmiemy się kompleksowo Twoją sprawą kredydu frankowego. Jesteśmy kancelarią z Warszawy, która pomaga od lat frankowiczom pozbyć się problemu, jakim są umowy frankowego i ich postanowienia abuzywne

Podczas pracy nad umowami frankowymi, pragniemy dobra naszego klienta i rozwiązania sprawy w taki sposób, aby zawsze korzyść była po Państwa stronie. Znamy wiele różnych umów kredytowych i przypadki kredytów, które posiadają klienci banków. Niestety większość z frankowiczów posiada nieodpowiednie i niestosowne klauzule w umowach kredytowych, które wyraźnie godzą w interesy frankowiczów. Nasza kancelaria prawna Dowlegal z Warszawy, mierzy się każdego dnia z nieuczciwymi postanowieniami i kaluzulami, które zostały zawarte w umowach kredytów frankowych, aby nasi klienci mogli czuć się bezpiecznie i spokojnie o swoje zobowiązania wobec banku.

Kancelaria prawna Dowlegal, prowadzi dla Państwa skomplikowane i delikatne sprawy w sądzie, związane z możliwością odfrankowienia lub unieważnienia kredytów frankowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wygranym sprawom przeciwko bankom, możemy z całą świadomością powiedzieć, że pomagamy z sukcesem kredytobiorcom rozwiązywać problemy z umowami kredytowymi. Każdy kredyt i umowa stanowi osobny przypadek, dlatego zanim zapoznamy się z sytuacją Twojego kredytu, z przyjemnością poznamy jego historię, aby móc rzeczowo i skrupulatnie przygotować się do konkretnej sprawy, aby móc pomóc Ci w boju o lepsze jutro!

Zadzwoń

+48 22 126 33 32

Napisz do nas

biuro (at) dowlegal.pl

Dowlegal Adwokaci Decowska-Olejnik sp. k.

ul. Wspólna 50A lok. 22
00-684 Warszawa

NIP: 5252560020