20 września 2019 Aktualności, Newsy

3 października o godzinie 9.30 ogłoszenie wyroku TSUE. Na wyrok czekają wszyscy frankowicze

3 października o godzinie 9.30 ogłoszenie wyroku TSUE. Na wyrok czekają wszyscy frankowicze

W dniu 3 października o godzinie 9.30 Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej planuje na posiedzeniu jawnym ogłosić wyrok, na który czeka zarówno branża finansowa, jak również zainteresowani posiadający kredyty w tej walucie. Informacja pojawiła się na stronach Dziennika Gazety Prawnej. Zamieszczam przy tym link (strefainwestorow.pl) do ciekawego materiału, który ukazuje wahania (właściwie spadek) kursu akcji Banku Millenium po prawomocnym, przegranym sporze z “frankowiczem” – wyrok z dnia 10 lipca tego roku Możemy sobie wyobrazić, że kurs akcji żadnego z banków, który udzielał “toksycznych” kredytów w tym dniu nie będzie stabilny.

Tutaj znajdziesz tekst do artykułu na strefainwestorow.pl

Jeżeli po przeczytaniu tego wpisu uważasz, że może on pomóc innym osobom, mamy prośbę o jego udostępnienie, co na pewno będzie dla nas stanowiło zdecydowaną motywację do dalszego rozwoju tego miejsca…

Tagi: , , , , ,
Wyślij nam umowę – przeanalizujemy ją bezpłatnie
Zobacz też:

« »
Close

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapisz swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły dalszej współpracy.


 • Załącz umowę lub inne dokumenty (waga pojedynczego pliku nie może przekroczyć 10 MB, dopuszczane formaty .png, .jpg, .pdf, .txt, .docx, .doc). W przypadku większej ilości plików wysyłka może potrwać kilkadziesiąt sekund, prosimy o cierpliwość.

   

  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez kancelarię Dowlegal Adwokaci Decowska – Olejnik sp.k. w celu kontaktu, analizy umowy kredytowej oraz złożeniu oferty współpracy. Oświadczam jednocześnie, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia”.
 • Subscribe error, please review your email address.

  Close

  You are now subscribed, thank you!

  Close

  There was a problem with your submission. Please check the field(s) with red label below.

  Close

  Your message has been sent. We will get back to you soon!

  Close